Jste zde

Reference

Ukázka našich referencí na mapě ČR

Reference na mapě

Společnost Automa CZ je dodavatelem jednoúčelových strojů především pro české pobočky zahraničních společností. Naše stroje pracují již více jak 10 let ve všech koutech České Republiky, a nejen to. Máme také bohaté zkušenosti s mezinárodními zakázkami. V dnešní době máme obchodní partnery například v Německu, ve Francii, ve Velké Británii, v Polsku, na Slovensku, v Rumunsku a dalších zemích. S našimi zahraničními partnery stále udržujeme kontakt pro případnou technickou podporu a stále přijímáme nové poptávky na další stroje.

Nově se zabýváme také sériovou i zakázkovou výrobou samostatných součástek. Více informací o této výrobě se nachází v sekci "Výroba" nebo přímý odkaz ZDE.

Pro zahraniční zájemce jsou internetové stránky společnosti Automa CZ dostupné také v anglické verzi. Jazykovou lokalizaci textů lze jednoduše přepnout v hlavičce těchto stránek nebo spustit odkazem ZDE.

For foreign interested are these pages available in english too. You can easily switch the language localization in head of this pages or press direct link HERE.